wakacje 2015

Pamiętaj na wakacjach o nawadnianiu organizmu

Piękna, słoneczna pogoda + wymarzony wypoczynek + odpowiednie nawodnienie naszego organizmu = udane wakacje 🙂

Aplikacja Hydro zmotywuje Cię do regularnego picia odpowiedniej dla Ciebie ilości wody.
Kalkulator aplikacji obliczy i zasugeruje zapotrzebowanie na wodę Twojego organizmu, które stanie się Twoim celem do osiągnięcia każdego dnia. Dostosowane do Twoich potrzeb przypomnienia sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o regularnym nawodnieniu, a swoje wyniki będziesz mógł dodatkowo śledzić i porównywać na wykresach i statystykach.

Ze względu na swoje funkcjonalności oraz możliwość pełnej personalizacji, Hydro jest najbardziej zaawansowaną tego typu aplikacją na rynku.

Wypróbuj ją sam!

 

Aplikację HYDRO znajdziesz na:

http://www.watersolution.pl/app.html

 

Autor

Water Solution Polska

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań dystrybucji wody dla firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Oferta naszych dystrybutorów filtrujących wodę stale się poszerza, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dostarczamy funkcjonalny, energooszczędny produkt o ciekawej stylistyce wraz z profesjonalnym serwisem w czasie jego użytkowania. Naszym celem jest dotarcie do świadomości jak największego grona odbiorców aby przypomnieć, że woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pij wodę i dbaj o siebie!

Dodaj komentarz