Ruszyła akcja PODZIEL SIĘ WODĄ! Kolejne szkoły na Śląsku chcą teraz instalować poidełka z wodą pitną.

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki zaangażowaniu Urzędów Miast oraz Przedsiębiorstw Wodociągów Miejskich w śląskich szkołach zainstalowano fontanny wody pitnej. Dzieci zamiast słodzonych napojów wolą teraz napić się wody.

Okazało się, że najmłodsi bez większych problemów zrezygnowali ze słodkich, gazowanych napojów. Chętnie piją wodę, a to z kolei cieszy ich rodziców, którzy chwalą inicjatywę. Stąd pomysł, by fontanny wody pitnej zainstalować we wszystkich podstawówkach, gimnazjach i liceach na terenie Śląska.

Odnośnie działań podejmowanych przez szkoły w zakresie zdrowego żywienia uczniów, zapewnienie uczniom dostępu do świeżej wody pitnej jest niezwykle ważne. Fontanny wody pitnej dla szkół, to najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób na spełnienie oczekiwań w tym zakresie.

Akcja PODZIEL SIĘ WODĄ! budzi co raz większe zainteresowanie miast z terenu Śląska, które zainteresowane są tego rodzaju współpracą. Szkoły ustawiają się w kolejce do instalowania fontann wody pitnej.

Aby poznać więcej szczegółów oferty skontaktuj się z nami!

 

Autor

Water Solution Polska

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań dystrybucji wody dla firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Oferta naszych dystrybutorów filtrujących wodę stale się poszerza, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dostarczamy funkcjonalny, energooszczędny produkt o ciekawej stylistyce wraz z profesjonalnym serwisem w czasie jego użytkowania. Naszym celem jest dotarcie do świadomości jak największego grona odbiorców aby przypomnieć, że woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pij wodę i dbaj o siebie!

Dodaj komentarz