20150623_132651

Nieodpłatny i nieograniczony dostęp do wody pitnej dla szkół

1 września 2015 roku wchodzi w życie ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Zakazuje ona sprzedaży i reklamowania śmieciowego jedzenia w szkołach. Dzięki temu w szkołach ma się pojawić zdrowa żywność a tym samym umożliwiony dostęp do wody pitnej dla uczniów. Właśnie dlatego fontanny wody pitnej dla szkół są wyśmienitym rozwiązaniem !!

Akcja PODZIEL SIĘ WODĄ! umożliwia udostępnienie uczniom Twojej szkoły nieograniczonego i nieodpłatnego dostępu do świeżej wody pitnej dzięki zaangażowaniu w akcję Urzędów Miast i  Gmin oraz Przedsiębiorstw Wodociągów.

 

Szczegóły akcji znajdziesz na:

http://podzielsiewoda.pl/

Autor

Water Solution Polska

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań dystrybucji wody dla firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Oferta naszych dystrybutorów filtrujących wodę stale się poszerza, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dostarczamy funkcjonalny, energooszczędny produkt o ciekawej stylistyce wraz z profesjonalnym serwisem w czasie jego użytkowania. Naszym celem jest dotarcie do świadomości jak największego grona odbiorców aby przypomnieć, że woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pij wodę i dbaj o siebie!

Dodaj komentarz